YILMAZ KILIÇ GÜVEN TAZELEDİ YILMAZ KILIÇ GÜVEN TAZELEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir İl Başkanlığı, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında ilçe ve belde adaylarını tanıttı.
Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen aday tanıtım toplantısına AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, MHP İl Başkanı Arif Kılıç, AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, geçmiş dönem milletvekilleri, belediye başkanları, 2024 mahalli idareler seçiminde aday gösterilen ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı ortakları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi'ndeki tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa parti ve vatandaşların ilgi göstermesi dikkat çekti.
Kalabalık partili ve vatandaşlara MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin mesajının okunması ve 55. yıl yıl gösterimi izlenmesinin ardından MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak şehir merkezinde ve Kaman İlçesi’nde AK Parti adayını, Özbağ ve Köseli beldelerinde ise MHP adayının destekleneceğini söyledi.
MHP’nin Kırşehir'de belediye başkanlığı yaptığı dönemlerde önemli hizmetler ve yatırımlar kazandırdığını dikkat çeken MHP İl Başkanı Arif Kılıç, bu seçimde de Cumhur İttifakı olarak büyük projelerin hayata geçirileceğine işaret etti.
Birlik ve beraberlik içerisinde seçim gününe kadar gece gündüz çalışacaklarını ifade eden Başkan Kılıç, başarıya ulaşacaklarını dikkat çekerek adaylarına destek istedi.
Başkan Kılıç’ın ardından MHP MYK Üyesi İbrahim Uzun, MDK Üyesi Fazıl Çağrı Kuş ve Cumhur İttifakı Kırşehir Belediye Başkan adayı Osman Arslan’ da birer konuşma yaptı. En son ise Cumhur İttifakı ile MHP ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)