BAŞKAN ÜNSAL: “TAM BİR DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANDI” BAŞKAN ÜNSAL: “TAM BİR DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANDI”

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, Merkez İlçe Başkanı Yasin Berktaş ile birlikte şehrimizdeki esnafları ziyaret ederek, istek ve sorunlarını dinledi.

Terme Caddesi ve Yeni Çarşı’da pek çok esnafı ziyaret eden MHP İl Başkanı Arif Kılıç, Kırşehir’in ve ülkenin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunarak istek ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu.

Başkan Arif Kılıç, 6 Kasım Pazartesi günü hayırlı işler ve bol kazançlar temennisiyle Ahiler diyarında esnafları ziyaret etti.

Esnafın işlerin düşüşünden ve maliyetlerin sürekli artmasından şikâyet etmesini değerlendiren Başkan Arif Kılıç, “MHP olarak yaşanan ekonomik sıkıntıların farkındayız. Bu yüzden bu süreçten en çok etkilenen esnaflarımızla sık sık bir araya gelerek görüşlerini ve taleplerini dinleyerek karşılıklı istişarelerde bulunuyoruz. Hükümetin aldığı kararlarla yaşanan sıkıntıların en kısa zamanda düzeleceğini ve ekonomik rahatlamanın oluşacağını ümit ediyoruz. Esnafımızla işleri hakkında konuşuyoruz. Onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Bizi ilgilendiren konularda bir ihtiyaçları varsa gerekli desteği sağlıyoruz. Bu bağlamda, üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz” dedi.

Esnaf ziyaretlerinin devam edeceğini de belirten Bakan Kılıç, esnaf ve vatandaşların düşüncelerini çok önemsediklerini ve onların uyarılarını dikkate aldıklarını, istek ve taleplerini yerine getirmek için üzerlerine düşecek her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Başkan Kılıç, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçim hazırlıklarına da devam ettiklerini, ziyaretlerde halkın aday adayları ile görüş ve düşüncelerini aldıklarını da sözlerine ekledi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)