MHP Kırşehir İl Teşkilatı 31 Mart‘ta yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde ilçe ve beldelerde Belediye Başkanlığına aday gösterilen isimleri 18 Şubat Pazar günü düzenleyeceği bir etkinlikle Kırşehir halkına tanıtacak.

Kırşehir Merkez ve Kaman’da Cumhur İttifakı adaylarını destekleme kararı olan MHP’nin diğer ilçe ve belde belediye başkan adayları şunlar:

Sinan Murat Aslan vefat etti Sinan Murat Aslan vefat etti

Akçakent: Musa Şahin, Akpınar: Erdal Urcan, Boztepe: Musa Ceylan, Çiçekdağı: Ahmet Hikmet Erdoğan, Mucur: Fatih Yıldırım, Özbağ: Rasim Arazay, Kurancılı: Erdoğan Tekeli.

Ayırmadan, ayrışmadan Türkiye için ve Kırşehir iççin canla başla çalışacaklarını belirten MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, yerel seçimlere iddialı şekilde hazırlandıklarını başarıyla çıkacaklarını belirterek, “Aylardır 31 Mart seçimlerine hazırlanıyoruz. Bütün adaylarımızı ince eleyip sık dokuyarak belirledik. İnşallah başarıyla çıkacağımıza yürekten inanıyoruz. 18 Şubat Pazar günü saat 14.00’te Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde yapacakları aday tanıtım toplantısına bütün Kırşehir halkımızı davet ediyorum” ifadelerini kullandı.  (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)