Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Kırşehir’den ayrılırken veda mesajı yayınladı.

Aksaray’a atanan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Kırşehir görevinden ayrılışı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Alpaslan yayınladığı veda mesajında; “Çok kıymetli mesai arkadaşlarım, saygıdeğer meslektaşlarım, değerli veliler, sevgili öğrenciler ve değerli Kırşehirliler,

21.05.2021 tarihinde Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü olarak başladığım görevimden

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmamdan dolayı bugün itibariyle ayrılıyorum.

Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapmanın onurunu ve sorumluluğunu taşımak ve bu süreç boyunca sizlerle birlikte çalışmak benim İçin büyük bir zevkti. Eğitimde marka kent Kırşehir de değerli yönetici arkadaşlarım, meslektaşlarım Ve eğitim çalışanlarımızla birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu İfade etmek istiyorum.

Kısa Film Yarışması’nın Ödülleri sahiplerini buldu Kısa Film Yarışması’nın Ödülleri sahiplerini buldu

Memleketimde İl Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapmış olmanın gururunu taşıdım.

Göreve başladığım günden beri eğitim başta olmak üzere, eğitim ve öğretim alanında gerçekleştirdiğimiz projeler, bilim, kültür, sanat, spor ve daha iyi eğitim vermeye yönelik yapmış olduğumuz çalışmalarımız olmuştur,

Değerli Kırşehirliler, bugün sizlere veda ederken başarılarınızın ve mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum. Allah'a emanet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

“Kırşehir Çiğdem” olarak Kırşehir’den Aksaray’a İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Metin Alpaslan’a yeni görevinde başarılar dileriz. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Çiğdem Sönmez