Ermeni soykırım yalanına bir darbe daha Ermeni soykırım yalanına bir darbe daha

AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanı ve aynı zamanda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi Meryem Düğer, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nden meslektaşı Öğretim Üyesi Murat Davutoğlu ile evlilik yolunda ilk adımını atarak nişanlandı.

Başkan Düğer sosyal medya hesabından "Hikayemiz başlıyor" diyerek yaptığı paylaşıma ise sevenleri hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

3 dönemdir AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nde Öğretim Üyesi olarak görev yapan Meryem Düğer, üniversiteden meslektaşı Murat Davutoğlu ile nişanlanarak evlilik yolunda önemli bir adımı attı.

Başkan Düğer yaşadığı mutluluğu ise sosyal medya hesabından sevdikleriyle paylaşarak, "Hikayemiz Başlıyor! Evliliğe karar verdiğimiz ve ilk adımı attığımız bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan AK Parti MKYK Üyemiz, Genel Sekreter Yardımcımız Sn. Av. Türk İslam Karakoç’a, kıymetli eşi Av. Melek Karakoç’a, tüm değerli misafirlerimize ve dostlarımıza katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Rabbim mutluluğumuzu daim eylesin…" ifadelerini kullandı.

Bizler de "Kırşehir Çiğdem" olarak hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, bir ömür mutluluklar diliyoruz. (HABER: FAHRETTİN TOKER)