24 Haziran 2018 seçimlerinde İYİ Parti Kırşehir’de Milletvekili aday adalı olan Meral Eflatun, 14 Mayıs seçimlerinde yine milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

İYİ Parti’den Kırşehir’de 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Meral Eflatun, Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini, Kırşehir’in yıllardır devletten hak ettiği yatırım ve hizmetleri alamadığına dikkat çekerek, aday olup seçilmesi halinde Kırşehir’in makûs talihini kıracağına inandığını ifade etti.

“Kırşehir’in 20 yıllık AK Parti iktidarı döneminde devletin yapması gereken rutin yatırımların dışında kayda değer bir yatırım alamadığı için gençlerin iş ve aş için başka illerin yolunu tuttuğunu belirten Meral Eflatun, “İnşallah 14 Mayıs seçimlerinde Millet İttifakı olarak Türkiye’de seçimi kazanacağız ve ülke yönetiminde İYİ Parti olarak biz de söz sahibi olacağız. Ben de 14 Mayıs seçimlerinde Kırşehir İYİ Parti’den milletvekili aday adayı oldum. Partim bana bu şansı verir ve aday gösterirse, değerli Kırşehir halkı da oylarıyla beni seçim TBMM’ye gönderirse, Kırşehir’in özlediği hizmetleri getireceğime söz veriyorum” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)