Memleket Partisi (MP) Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, yarıyıl tatili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Baltalık, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Öğretmenlerimiz; sizler çocuk ve gençlerimizin eğitimine, aklına, kalbine, ruhuna biçim vermek üzere bıkmadan usanmadan çalıştınız. Yine büyük bir fedakârlık örneği vererek onları ülkemizin geleceğini belirleyecek bireyler olarak yetiştirmenin gayreti içinde oldunuz. Tüm emekleriniz için sevgi saygı ve şükranlarımı sunuyor, sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yarıyıl tatili diliyorum.

KAEÜ’de AB Destekleri Proje  Fırsatları Tanıtım Toplantısı KAEÜ’de AB Destekleri Proje Fırsatları Tanıtım Toplantısı

“Aydınlık yarınlarımız sevgili öğrencilerimiz; hayallerinize kavuşmanın yolunun, planlı ve istikrarlı bir çalışma prensibi edinmekten geçtiğini her daim hatırınızda tutmanız çok önemlidir. Sizlerin de bu bakış açısıyla hareket ederek yarıyıl tatilini kendiniz için verimli geçen bir zaman dilimine dönüştüreceğinize inanıyor; kitapları zihninizin yanı başından eksik etmediğiniz ve farklı etkinliklerle ufkunuzu genişlettiğiniz bir tatil diliyorum.

“Çocuklarımızın çok değerli anne ve babaları; çocuklar, bizim hayattaki en değerli varlıklarımızdır. Çocuklarınızın karneleri sizin onlara göstereceğiniz sevginin göstergesi olmamalıdır. Bazı öğrencilerin karnelerinde arzu edilmeyen notlar olabilir. Bunları çocuklarınıza yansıtmadan, nedenlerini sorgulayarak, öğretmenleri ile iletişim içerisinde ve birlikte hareket ederek, eksikliklerini tamamlayıp, sistemli ve düzenli çalışmaya yönlendirerek, başarıyı daha üst noktalara taşımaya çalışmalısınız. Bu duygularla tüm öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin tatillerini sağlık, mutluluk içerisinde geçirmelerini temenni ediyor, karnelerin öğrencilerimiz ve aileleri için hayırlı uğurlu olmasını, mutlu ve huzurlu bir tatil süreci geçirmelerini diliyorum." (HABER MERKEZİ)