Kırşehir Belediyesi, kentin yeşil alan oranını yükseltmeye devam ediyor…

 MEHMET YILANCI PARKI KULLANIMA AÇILDI…

 Başkan Ekicioğlu: “Bir projemizi daha halkımızın hizmetine sunduk. Çukurçayır Mahallesi Mehmet Yılancı Parkı mahallemize ve Kırşehir'imize hayırlı olsun”

Çukurçayır Mahallesi’nde yapımı biten Mehmet Yılancı Parkı vatandaşların hizmetine sunuldu.

İlimizdeki park ve bahçelerin bahar ayının da gelmesiyle yeni bir görünüme kavuştuğunu ve

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Kırşehir’in güzelleşmesi için çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini belirten Başkan Ekicioğlu; “Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz yeni yapılan park alanlarımızla birlikte, ana arter, kavşak, refüj, park ve bahçeler gibi alanlarına ekilen güllerin bakımına da devam ediyor.

Şehrimizin muhtelif yerlerine dikilen güller, estetik açıdan da güzel bir görünüm sağlıyor. Yeşil Kırşehir’imizde yapılan bu çalışmaların mutlaka korunması gerektiğini hatırlatmak isterim. Yapılan tüm hizmetler Kırşehir halkı içindir. Bizler bu şehre ve insanlarına hizmet etmek için göreve geldik. Göreve başladığımız günden beri de Kırşehir'in gelişmesi, kalkınması ve güzelleşmesi için tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Kırşehir Musiki Cemiyeti’nin  “Yaza Merhaba Konseri” 6 Haziran’da Kırşehir Musiki Cemiyeti’nin “Yaza Merhaba Konseri” 6 Haziran’da

Ana arterlerimizi, refüjlerimizi, park ve bahçelerimizi yeşillendirerek Kırşehir'i yaşayan bir kent haline getirmeye çalışıyoruz. Dikilen güllerin yeniden bakımı yaparak şehrimizin güllerle anılan bir şehir olması amacındayız. Bütün bu hizmetleri yapmak kadar korumak da önemlidir.

Bir projemizi daha halkımızın hizmetine sunduk. Çukurçayır Mahallesi Mehmet Yılancı Parkı mahallemize ve Kırşehir'imize hayırlı olsun” dedi. (HABER MERKEZİ)

Editör: Cemre Bayram