TÜFAD Kırşehir Şubesi olağan seçimli genel kurulu yapıldı…

Mehmet Şahin güven tazeledi

TÜRKİYE Futbol Antrenörleri Derneği Kırşehir Şubesi 6.olağan genel kurulu 6 Haziran Perşembe günü saat 12.00’da Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Lokalinde yapıldı.

Geleceğin voleybolcuları burada yetişiyor Geleceğin voleybolcuları burada yetişiyor

Tek aday olarak başkanlık seçimine giren Mehmet Şahin oy birliği ile tekrar TÜFAD Kırşehir Şubesi Başkanlığı’na seçildi.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Lokalinde gerçekleştirilen 6.olağan genel kurul seçimi saygı duruşu istiklal marşının okunmasının adından Şube Başkanı Mehmet Şahin’in konuşmaları, Divan Heyetinin teşekkülü, yönetim kurulu faaliyetlerinin okunması, yönetim kurulunun asil ve yedek üyelerinin seçimi, denetim üyelerinin asil ve yedek üyelerinin seçimi, üst kurul delegelerin seçimi, dilek ve temennilerinin ardından sona erdi.

Açılış konuşmasını TÜFAD Kırşehir Şubesi Başkanı Mehmet Şahin yaptı. Şahin yaptığı konuşmada, “Öncelikle herkesi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. TÜFAD’ımızın 6.olağan genel kuruluna hepiniz hoş geldiniz. Değerli arkadaşlar TÜDAF 2025 yılında yapacağı genel kurulu, genel merkezin tüzük değişikliğinden dolayı 1 yıl öne atmıştır ve 2024 yılında yapma kararı aldık. Sizlerde bu seçime ve genel kurula geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Tabiki beni en çok üzen, sizlerin sayesinde 2010 yılından buyana kurucu başkanlığınızı yapıyorum. Sizlerin desteği ve sizlerle birlikte bu işe gönül koymuş birisi olarak. Hizmet amaçlı ve gönül birlikteliği ile bu işi yapıyoruz. Bu derneğin ne bir geliri nede bir maaşı var. Kendimize başkan deyince manevi bir haz duyarak böyle devam ediyoruz. Ancak beni çok üzen noktalar var. Seminer yapıyoruz, tabiki burada bulunan değerli antrenörlerimizi tenzih ederek bunu açık yüreklilikle söylemek istiyorum. Bazı antrenörler o kadar duyarsız oluyor ki, şuaraya 4 kişiyle toplantı yapıp Kırşehir’de sporun konuşması beni gerçekten çok ama çok üzüyor. Çoğunu manevi baskı yaparak telefonlarla davet ediyorum. Lütfen gelin burada bir saatinizi bize ayrın diyorum. Ya burası bizim, bu dernek bizim. Benim babamın malı değil. İşte geldik, işte gidiyoruz. Bizleri buralara sahip çıkacak ve sahip çıkmamız gerekiyor. Sizlerden rica ediyorum böylesine toplantılara tüm antrenörlerimiz katılım sağlasın. Zaten bu son seçimim. Bir daha aday olmayacağım. Buraya geleceksiniz, geleceksiniz ki bana şevk vereceksiniz. Bazılarını buraya rica minnet getiriyoruz. Yönetimde yer alanlar bile buraya tenezzül edip gelmiyor. Onun için kusura bakmayın böylesine sitem dolu konuşma yaptığım için. Tüm katılan arkadaşlara buraya geldikleri için teşekkür eder, seçimiz herkese hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

TÜFAD Başkanı Mehmet Şahin’in konuşmalarının ardından Divan Heyeti Başkanı Birol Yurdugül’de kısa bir konuşma gerçekleştirerek, katılan herkese teşekkür edip, dernek seçimin hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından Yönetim Kurulu faaliyetleri okunup ibra edildi.

Yeni yönetim listesi belli oldu. İşte yönetimde yer alan isimler:

GENEL MERKEZ ÜST KURUL ÜYELERİ:

Mehmet Şahin (Başkan), Hulusi Çalışır (Dent.Kur.Üyesi), Hüseyin Akçakay (Sekreter), Mustafa Yalçın (Üye), Serkan Özdemir (Üye), Murat Aydınoğlu (Üye).

ASİL ÜYELER: Mehmet Şahin (BAŞkan), Hakkı Ulucan, Halil Parlak, Sinan Özdoğan, Ömer Filizgök, Hüseyin Akçakaya, Mustafa Gevrek, Aydın Akça, Ali Uçar, Ethem Bahadır, Gencay Çavuş, Cemal Ziylan, Mustafa Öztabur, Fahri Baysal, Kaan Eroğlu.

YEDEK ÜYELER: Murat Uyumsal, Hacı Ahmet Çelik, Mehmet Demiryürek, Mutlu Kaya, Nejdet Şahin, Emrah Saylam, Mehmet Kaya, İsa Doğan, Gökhan Coşkun, Mehmet Şahan, Hikmet Şimşek, Ramazan Korkmaz, Serkan Kartal, Yavuz Kömcü, Osman Zengin.

DENETİM KURULU ÜYELERİ:

ASİL ÜYELER: Hulusi Çalışır, Rıza Güven, Yüksel Arslan

YEDEK ÜYELER: Emin Korkut, Hüseyin Doğan, İbrahim Atçeken.

Muhabir: Fahrettin Toker