Kırşehir'de kaçak telefon aksesuarı operasyonu Kırşehir'de kaçak telefon aksesuarı operasyonu

MEDAŞ Çağrı Merkezi ve Müşteri İlişkiler Müdürü Arif Cerav, MEDAŞ Kırşehir İşletme Müdürü Yusuf Doğan, MEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Emre Kırkımcı dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ettiler.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Salih Güner ile bir süre sohbet eden MEDAŞ heyeti, bu yıl Kırşehir’e 80 milyon liralık yatırım yaparak elektrik sıkıntısını en az düzeye indirdiklerini belirterek, Kırşehir il genelinde devam eden yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Kırşehir’de MEDAŞ’ın elektrik dağıtım hizmetinde müşteri memnuniyetinin her geçen gün arttığını belirten MEDAŞ Çağrı Merkezi ve Müşteri İlişkiler Müdürü Arif Cerav ile MEDAŞ Kırşehir İşletme Müdürü Yusuf Doğan, vatandaş memnuniyetini her zaman önemsediklerini ve bu nedenle her geçen yıl yaptıkları yatırımlarla kaliteli hizmeti arttırdıklarını ifade ettiler.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Salih Güner de Kırşehir’de bazı bölgelerde devam eden altyapı yatırımlarının tamamlanarak, elektrik kesintilerinin en aza indirilmesi gerektiğini ve aydınlatma hizmetlerinin daha da arttırılması gerektiğine dikkat çekti. (HABER: BEYHAN BALLI)