Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacıosmanoğlu'nu tebrik etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacıosmanoğlu'nu tebrik etti

KIRŞEHİR Masa Tenisi İl Temsilcisi Gazi Yıldırım, 9-11 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenen Gençler Ferdi -Takım Kız ve Erkekler Türkiye Bölge Şampiyonası hakkında açıklamalarda bulundu.

Türkiye genelinde toplam 170 takım ve 625 sporcu ile mücadele edinilen turnuvada Kırşehir’den toplam 12 sporcu ilimizi temsil etti.

Kırşehir takımlarının Türkiye Finallerine giriş hakkı kazanamamasına rağmen, takımların Kayseri bölge maçlarındaki performansı ve katkıda bulunan sponsorlara teşekkür edildi.

Kırşehir takımları, Kayseri bölgesinde yarışan 26 takım arasında yer aldı. Şampiyonada 99 erkek ve 77 kız takımı olmak üzere toplam 170 takım ve 625 sporcu yarıştı. Ne yazık ki, Kırşehir'den Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanan takım veya ferdi sporcu çıkmadı.

Masa Tenisi İl Temsilcisi Gazi Yıldırım, takımların ulaşım, gıda ve barınma ihtiyaçlarını karşılayarak büyük fedakarlık gösteren Lider 1 Sürücü Kursu'na özel bir teşekkür mesajı yolladı. Takımın ve temsilciliğin adına yapılan bu teşekkür, yerel sporun destekçilerinin önemini vurguluyor.

(HABER MERKEZİ)

Editör: İlknur öncü