KIRŞEHİR Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 28-29-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Masa Tenisi Yıldızlar Bölge Takım ve Ferdi Müsabakalarına sona erdi. Kıyasıya geçen maçlar ve müsabakaların ardından derece yapan sporcular, antrenörler ödüllerini Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin’in ellerinden aldı.

Kırşehir Spor Salonu’nda yaklaşık 20 il ve 300’den fazla sporcunun ağırlandığı müsabakalarda 43 takım kıyasıya mücadele etti.Masa Tenisi Yıldızlar Bölge Takım ve Ferdi Müsabakalarına kızlarda 22, erkeklerde ise 21 takım katılım sağladı.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin müsabakaların ardından gazetemiz Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

İl Müdürü Şahin yaptığı açıklamada, “28-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen organizasyonda sporcularımızı ilimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk.  Bölge Takım ve Ferdi Müsabakalarımız ile 20 ilden 300’den fazla sporcumuz müsabaka boyunca dereceye girebilmek için ter döktü. Bundan sonraki müsabakalarda sporcularımıza, antrenörlerimize başarılar diliyorum. Dereceye giren sporcularımızı ve takımlarımızı tebrik ediyorum. Kırşehir ili olarak farklı branşlarda sporcuları ağırlamaya devam edeceğiz. Katılım sağlayan tüm sporculara, idarecilere ve sporcuların velilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.(HABER MERKEZİ)

Koçak, Bağbaşı Sahası’nda incelemelerde bulundu Koçak, Bağbaşı Sahası’nda incelemelerde bulundu