2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı, okul sporları faaliyet raporunda yer alan Ortaokullar arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Kırşehir’de yapılan çekişmeli maçların ardından sona erdi.

Yabanlıspor, yara aldı: 0-0 Yabanlıspor, yara aldı: 0-0

Kırşehir Spor Salonu, Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nın final müsabakalarına ev sahipliği yaptı. Türkiye'nin dört bir yanından gelen yetenekli sporcular, üst düzey performanslarıyla izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Final müsabakaları sonrası dereceye giren sporcular, başarılarıyla göz doldurdu. Mücadele dolu maçlar sonucunda kürsüye çıkan isimler, İl Müdürü Numan Nafiz Şahin tarafından ödüllendirildi. Kıyasıya geçen mücadele hem sporcular hem de izleyiciler için büyük coşku yarattı.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin’in sporculara ödüllerini takdim ettiği törenin ardından her bir sporcu, azim ve kararlılıklarıyla bu ödülleri sonuna kadar hak ederek şampiyonluklarını kutladılar.

Çocukların sevincine ortak olan Kırşehir Gençlik ve Spor Müdürü Numan Nafis Şahin kazananları tebrik ederek başarılar diledi.

(HABER: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü