KIRŞEHİR Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Masa Tenisi Antrenörü olarak görev yapan Gülşah Küçük, Masa Tenisi Sporunu daha yaygın hale gelmesi için, Elif'in Masa Tenisi Serüveni' adı altında kitap çıkardı.

GÜLŞAH KÜÇÜK KİMDİR?

1977 yılında Kırşehir’de doğdu. Evli ve iki çocuk annesi. İlk, orta ve lise Öğrenimini Kırşehir'de tamamladı. Lisans eğitimimi de Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda tamamladıktan sonra Özel kurumlarda eğitmen olarak çalıştı. 15 yıldır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde masa tenisi antrenörü olarak görevime devam etmekte.

U16 ve U18 Ligi fikstürü çekildi U16 ve U18 Ligi fikstürü çekildi

Gülşah hoca, çocukluğundan beri sporun yanında; müzik, tiyatro gösterileri ve halk oyunları vardı. Çocukluk yıllarında başlayan günlükleri ve yazdığı şiirler hep vazgeçilmezdi. Sadece fiziki olarak değil aynı zamanda ruhumuza da işlemiş olan masa tenisi sporuyla tanışmamış, merak edip öğrenmek isteyen çocuklara ilham vermesi amacıyla bu kitabı yazdı. En büyük dileği masa tenisi sporuna katkı sağlamış olmaktır.

Öte yandan Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde Masa Tenisi çalışmaları devam ediyor

Yaz okullarının en fazla ilgi gören branşı masa tenisinde eğitimler sürüyor. Antrenör Gülşah Küçük eşliğinde antrenmanlar Aşıkpaşa Spor Salonunda yoğun bir şekilde devam ediyor.

(HABER: SALİH HANÇER)