Kırşehir'de silah kaçakçılarına operasyon Kırşehir'de silah kaçakçılarına operasyon

 Kırşehir Belediyesi, şehrimizin birçok noktalarındaki altyapı sorunları olmayan mahallelerde üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Şehrin farklı noktalarında çalışmalarını hiç ara vermeden sürdüren Kırşehir Belediyesi, yapılaşmanın az olduğu mahallelerde yaptığı çalışmalarla da hemşehrilerimizin takdirini kazanıyor.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Göreve geldiğimizde halkımıza verdiğimiz çoğu projeyi hayata geçirdik. Tüm mahallelerimizde, mahalle halkımızdan da aldığımız destekle ve ortak akılla yürüttüğümüz çalışmalar birer birer tamamlıyor ve hizmete sunuyoruz.Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor ve biz de tüm Kırşehir Belediyesi ekibi olarak hem sahada hem de ilimizin sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunmaya devam ediyoruz. Amacımız tüm Kırşehir halkının bu şehirde rahat bir şekilde yaşamasını sağlamaktır.Bahçelievler Mahallesindeki kilitli parke çalışmamız tüm hızıyla sürüyor. Çalışmamız tamamlandığında Mahallemiz yepyeni bir görünüme kavuşacak. Şehrin her yerindeyiz; Kırşehir için çalışıyoruz.” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

 

Editör: Ayhan Ceylan