OKUL sporları Faaliyet raporunda yer alan Liselerarası Genç Erkekler ve Genç Kızlar Futsalda  (Salon Futbolu) heyecan yarın oynanacak olan maçlarla start alacak.

Liselerarası genç erkekler futsalda A Grubu’nda Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, Özel Kırşehir BİL Koleji Fen Lisesi, Kırşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi, Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, B Grubu’nda Özel Kırşehir Simya Anadolu Lisesi, Kırşehir Osman Yalçınkaya Anadolu Lisesi, Abdulkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Prof. Dr.İlhan Kılıçözü Fen Lisesi, Şehit Ramazan Karaca Anadolu Lisesi olmak üzere toplam 10 takım mücadele edecek.

Liselerarası genç kızlar futsalda ise A Grubu’nda Fatmatüz Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Kırşehir OSB Teknik Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, B Grubu’nda ise Sıddık Demir Anadolu Lisesi, Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi ve Spor Lisesi olmak üzere toplam 6 okul katılıyor.

Liselerası genç erkekler ve genç kızlarda yarın bizleri birbirinden zorlu 6 karşılaşma bekliyor.

Günün ilk maçında futsal erkekler A Grubu’nun açılış maçında Kırşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Kırşehir Sosyal Bilimler karşı karşıya gelecek. Mücadele sabah saat 09.00’da başlayacak.

A Grubu’nun 2.karşılaşmasında sabah saat 10.00’da Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Özel Kırşehir Bil Koleji Fen Lisesi karşı karşıya gelecek.

Bu 2 karşılaşmanın ardından kızlar maçına geçilecek. Kızlar Futsal A Grubu’nun açılış maçında Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kırşehir OSB karşılaşacak. Mücadele saat 11.00’da başlayacak.

Kızlar Futsalda günün 2 ve son karşılaşmasında B Grubu’nda mücadele eden Sıddık Demir Anadolu Lisesi ile Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi karşı karşıya gelecek.

MHK Şubat ayı eğitim çalışmaları devam ediyor MHK Şubat ayı eğitim çalışmaları devam ediyor

Kızlar Futsalın ardından tekrar erkeklerin maçına geçilecek. Liselerarası Futsal B Grubu’nun açılış maçında Şehit Ramazan Karaca Anadolu Lisesi saat 13.00’da Kırşehir Osman Yalçınkaya Anadolu Lisesi ile karşılaşırken, saat 14.00’da günün son karşılaşmasında Abdulkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Prof. Dr. İlhan Kılıçözü Fen Lisesi karşı karşıya gelecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)