Okul Sporları Faaliyet raporunda yer alan Liseler arası Genç Erkekler Futbolda heyecan Pazartesi günü oynanacak olan 2 maçla start alacak.

6 takımın A ve B grubu olarak mücadele edeceği Liseler arası Futbola bu yıl 6 takım katıldı.

Turnuvada A grubunda Abdulkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesi, Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi, Borsa İstanbul 7.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, B grubuna ise Sıddık Demir Anadolu Lisesi, Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmamhatip Anadolu Lisesi, Kırşehir Mesleki ve Anadolu Lisesi yer alıyor.

Liseler arası genç erkekler ilk maçında bugün A grubunda Abdulkadir Özcan İmamhatip Anadolu Lisesi ile Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 11.00’da Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak. A grubunda ilk maçta ise Borsa İstanbul 7.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi maç yapmadan bay olarak geçirecek.

Kırşehir, Serik maçı Vartemel’in! Kırşehir, Serik maçı Vartemel’in!

Liseler arası futbolda günün 2’nci ve son maçında ise B grubuna Sıddık Demir Anadolu Lisesi ile Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmamhatip Anadolu Lisesi karşılaşacak. Saat 13.00’da oynanacak olan zorlu karşılaşma yine Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak. Turnuvanın B grubunda ise ilk maçta Kırşehir Mesleki ve Anadolu Lisesi maç yapmadan bay olarak geçirecek. (Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)