Belediye İtfaiye ekipleri İskenderun’daki limanın söndürülmesinde büyük çaba harcamışlardı

 LimakPort'dan Kırşehir Belediye

Başkanı Ekicioğlu'na teşekkür

6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli yaşanan büyük deprem felaketi sırasında İskenderun LimakPort'ta yaşanan yangına müdahale eden Kırşehir Belediyesi itfaiyesine teşekkür geldi.

         LimakPort Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Serdar Bacaksız, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na bir teşekkür göndererek LimakPort İskenderun'da yaşanan yangının kontrol altına alınmasında canla başla mücadelesinden dolayı teşekkür etti.

Turhan Serdar Bacaksız, Başkan Ekicioğlu'na gönderdiği teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Sayın Başkan, 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 10 şehrimizde etkili olan depremler sonucu yaşadığımız kayıplar bizleri ve milletimizi büyük bir üzüntüye boğarken, Limak Şirketler Topluluğu olarak deprem sonrasında LimakPort İskenderun'da başlayan yangın ile eş zamanlı mücadele etmek durumunda kaldık. Olumsuz hava koşulları sebebiyle kısa sürede yayılan yangın, aralarında Kırşehir Belediyesi yangın söndürme personeli ve araçlarının da bulunduğu takviye ekiplerin işbirliği ve müdahalesiyle söndürülmüştür. Yangının kontrol altına alınmasında canla başla mücadele eden ve bizlere destek olan Kırşehir Belediyesi ekiplerine sizlerin nezdinde teşekkür eder; şahsımız ve Limak Şirketler Topluluğu adına şükranlarımızı sunarız. Saygılarımla…” (HABER: CEMRE BAYRAM)