Kırşehirspor’da Teknik Direktör Ahmet Duman:

“Lige galibiyetle

başlamak istiyoruz”

LİGİN ilk haftasında 27 Ağustos Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Erokspor’u konuk edecek olan Kırşehirspor’da Teknik Direktör Ahmet Duman, dün yapılan idmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Yeşil-beyazlı ekibin hocası, Erokspor’un kapalı kutu olduğu söylerken, sahada mücadele eden bir takım olduklarını, taraftarların desteği ile sahadan 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi.

Erokspor’un bu ligin güçlü takım olduğunu ve iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen Kırşehirspor’un tecrübeli hocası, “Gerçekten bizi çok zorlu bir takım bekliyor olacak. Erokspor’u gerçekten çok ciddiye alıyoruz. Aldığımız en önemli ciddi rakiplerimizden biride Pazar günü sahamızda karşılaşacağımız Erokspor maçında hedefimiz seyircimizin önünde galibiyetle başlamak. İyi bir başlangıç yaparak sezona moralli girmek istiyoruz. Taraftarlarımızın desteği ile sezona 3 puanla başlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Futbol İl Temsilcisi Koçak:  “Amatör takımlarımız  gerçekten zor durumda” Futbol İl Temsilcisi Koçak: “Amatör takımlarımız gerçekten zor durumda”

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)