40 Şehirgücüspor Teknik Sorumlusu Sercan Uğurlu:

“LİG BAŞLAYANA KADAR HAZIR OLACAĞIZ”

 Kırşehir 1’inci Amatör Küme futbol Ligi takımlarından 40 Şehirgücüspor Teknik Sorumlusu Sercan Uğurlu bugün Mucurgücü ile yapılan hazırlık maçının ardından Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

U19 Gençlerimiz Erbaa ile oynayacak… U19 Gençlerimiz Erbaa ile oynayacak…

Mavi-beyazlıların hocası, yepyeni bir kadroyla Amatör Ligde mücadele edeceklerini belirterek, sezon başlayana kadar eksiklerinin tamamlayıp hazır hale geleceklerini belirtti.

Genç bir kadro ile sezona başlayacaklarını belirten Sercan Uğurlu, “Bu sezon yaş ortalaması 18-20 arası olacak. Geçtiğimiz hafta sezonu açtık ve yaklaşık 10 günlük bir idmanla bugün ilk hazırlık maçımızı BAL temsilcimiz Mucurgücüspor’la yaptık. Mucurgücü ligde 4 maç oynamış birbirlerini tanıyan bir takıma karşı oynadık. Burada skor bizim açımızdan hiç önemli değil. Önemli olan lig başlayana kadar oyuncularımızın birbirini tanımadır. Hedefleri olan bir takımız. Tabiki eksiklerimiz olacak. Bu eksikleri lig başlayan kadar hazır hale getirmemiz gerekiyor. Bizimle bugün hazırlık maçı yapan Mucurgücü’ne teşekkür ediyorum. Kendilerine hafta sonu oynayacakları Niğde maçında başarılar diliyorum” dedi.(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)