Milli Yol Partisi Kırşehir milletvekili adayı Şevket Göçmen:

 “KUSURA KALMAYIN BEN GIRŞAARLIYIM”

 Milli Yol Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Şevket Göçmen seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Ankara'da seçim nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak Ankara'da seçim nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak

91 yılında yakılan ateşin 93 ruhuyla közleşmesi sonucunda o günden bu yana inandıkları yolda milletin muktedir iktidarını gerçekleştirmek suretiyle çalışmalarına devam ettiklerini belirten Şevket Göçmen, yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Muhsin başkanın, milletimiz için yarım kalmış hayallerini hayata geçirmek için büyük bir azimle milletimizle kucaklaşıyor, geleceğin huzur, refah ve barış içinde yaşanması için milletimize projelerimizi anlatıyoruz.

“Kırşehir’de yaşayan, Kırşehir’de kalan iyiliği güzelliği düğünü düzgünü beraber yaptığımız, cenazemiz olduğunda beraber ağlayıp defnettiğimiz halkımızla buluşuyoruz.  ÇünkÜ biz gırşaarlıyız.

“Meydana çıktım mı sallana sallana Neşet Ağam gibi yürür, Cacabey tarihi Camii'nde görevimizi yerine getirir huzur buluruz. Ankara Caddesinde Ahi Evran'la buluşuruz. Terme Caddesinde yeri gelir çay içeriz, Kapucu Camii'nde buluşuruz, pazar yerinde ırmaktan akan suyu izler ve elimize 2 domates biber alır, sohbet ede ede eve giderik. Bizler Gırşaarlıyık.

“Çıkarız Üçgöz’e iki sultan yengenin bahçede yeşil soğan toplar peynirle karpuzla yeriz, yeride gelir Dinekbağ’da mangal yakarık. Düğün olur Bağbaşı da Aşıkpaşa'da davul zurna ararız, yeri gelir Aşıkpaşa, Bağbaşı pazarlarında alışveriş yaparız.

“Yenice Mahallesine girerken, 27 evlerden aşağıya aracın boşa alınmayacağını bildiğimiz kadar, stadyumda taraftar gurupları ile maç izlemesini de çok iyi biliriz. Üçgöz Mahallesinde doğduğumdan ne yaptın ya diye sormayı, Bahçeli evlerde büyüdüğümüz için Neydirsin diye çağırmayı, Kırşehirli olarak nörüyonuz uşahhhh diye çağırmasını biliriz biz valla.

Moralimiz bozukken Ağbayırın tepesinde Kırşehir'i Neşet agamın bozlaklarıyla süzerek  izleyen, boşluk gördüğünde hemen Kırşehirspor maçına gidip, bitarafın yeşil derken, diğer taraftan beyaz diye karşılık veren Kırşehir’in yiğitleriyiz elhamdülillah.

“Yeri gelir Ahi Evran Camii'nde gereğini yapar, Ahi çayda çayımı içer, meydanda kahvemi yudumlar, Terme Caddesinde veya Ankara Caddesinde ekmek arasını yer, Terme’de sıcak suya girer savcılıda suya dalmaya giden adamım. İster akıllı deyin ister deli deyin. Akıllılığımızla deliliğimizle  kabul etmiş gırşaar beni. Vallah ben sizdenim sizde benden.  Seçim bittiğinde bakacağız şirin Kırşehir’de kimler kalacak kimler gidecek? Ben sizdenim. Çünkü ben Anayoluyum. Çünkü ben Gırşaaarlıyım ben. Meydana çıkanların 1 aylık sizden biriyim diye gezenlerden değil, bizzat hayatını sizinle burda geçirmiş Anadolu’nun incisi Kırşehirliyim.

Kısacası ben sizim, Yasadım gördüm vallah kurban sizde bensiniz. Selam ve dua ile inşallah. Düşünüp ona göre sandığa gidin. sandığa bize göre gitseniz de, gitmeseniz de biz yine sizle burda, Gırşaarlıyız. Karar milletimizindir.” (HABER: NURTEN CEYLAN)