Belediye’nin Ramazan Etkinliklerine yoğun ilgi

Belediye’nin Ramazan Etkinliklerine yoğun ilgi

Belediye’nin Ramazan Etkinliklerine yoğun ilgi

Kırşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri, 23 Nisan 2022 Cumartesi günü Ahi Evran Mahallesi Kent Park'taki alanda; 24 Nisan 2022 Pazar günü ise Bağbaşı Mahallesi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Halen devam eden Ramazan ayı etkinlikleriyle ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, şunları ifade etti:

“Ramazan ayı nedeniyle Kırşehir Belediyesi olarak Ramazan ayı ruhuna uygun geleneksel etkinlikleri bu yıl 14 ayrı mahallede düzenliyor ve mahallelilerimizden de yoğun bir katılım olduğunu gözlemliyoruz. Bu yıl Ramazan ayında havaların da elverdiği ölçüde etkinliklerimizi geleneksel bir hale getirmek için mahallelerimize taşıdık. Özellikle mahalle sakinlerimizden gelen olumlu eleştiriler de yaptığımız mahalle etkinliklerinin geliştirilmesi noktasında bizlere enerji verdi. Mahallelerimizde hemşehrilerimizle birlikte olmanın ve Ramazan Ayı ruhunu birlikte yaşamanın önemine inanıyoruz. Ramazan ayı etkinliklerine özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin de yoğun bir ilgi ve katılım göstermesi etkinliklerimizin gelenekselleşmesi açısından da bizler için önem arz ediyor. Yaşamın her alanındaki zorluklara ve olumsuzluklara karşı toplumsal dayanışmayı en üst seviyelere çıkaran Ramazan ayında Kırşehir Belediyesi olarak 14 mahallemizde mahalle sakinlerimizle bundan sonra da buluşmaya devam edeceğiz.” (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER