Aile Yaşam Merkezi’nin yılsonu etkinlikleri Pazar günü

Aile Yaşam Merkezi’nin  yılsonu etkinlikleri Pazar günü

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi Yılsonu Gösterisi Pazar günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün yılsonu etkinlikleri kapsamında organize ettiği gösterilerin büyük ilgi göreceğine inandığını ifade etti.

Göreve geldiğimizden beri Kırşehir’in her alanda gelişimi noktasında kültür sanat içerikli programlar ve projeleri de hazırlayarak hayata geçirdiklerini belirten Başkan Ekicioğlu, “Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Yaşam Merkezimizin yılsonu etkinlikleri kapsamında organize ettiği Piyano ve Bağlama Konseri Pazar günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde yapılacak. Aile Yaşam Merkezi’nde Piyano ve Bağlama kursu alan öğrencilerimiz kurslarda edindikleri tecrübelerini de hemşehrilerimizin beğenisine sunacak. Böylesine anlamlı sanatsal organizasyonları hayata geçirmiş olmak da hem Belediyemiz için hem de Kırşehir’imiz için gurur kaynağı. Tüm Kırşehirli hemşehrilerimizi ücretsiz olarak düzenlediğimiz konserimize bekliyor; programın hazırlanmasında ve sunumunda tüm emeği geçen herkesi kutluyorum.” (HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2022, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER