TOPLAM 4 okulun 2 grup halinde mücadele ettiği Ortaokullar arası küçük erkekler futsal (salon futbolu) müsabakalar sona erdi.

Tüm karşılaşmalarını kazanarak finale çıkan iki ekip Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu ile Cumhuriyet Ortaokulu karşılaştı. Normal süresi 1-1 sona eren maçta Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu penaltı atışları sonucunda 4-3 yenerek şampiyon oldu.

A Grubu’nda mücadele eden Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu, grupta Abdulkadir Özcan’ı 4-1, Aşıkpaşa Ortaokulu’nu 4-2, 24 Aralık Ortaokulu’nu ise 4-3 yenerek yarı finale çıktı.

Yarı finalde de Çiçekdağı Şehit Öğretmen Bayram Tekin Ortaokulu ile karşılaşan Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu 0-0 biten maçta penaltı atışları sonucunda rakibini 3-2 yenerek finale çıktı.

Final maçında B Grubu’nun iddialı ekiplerinden olan Cumhuriyet Ortaokulu ile karşılaşan Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu,  normal süresi karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona eren maçta rakibini penaltı atışları sonucunda 4-3 mağlup ederek Kırşehir’de düzenlenen Ortaokullar arası küçük erkekler futsalda şampiyon olmayı başardı.

Karşılaşmanın ardından müsabakalara ev sahipliği yapan Kındam Spor Salonu’nda madalya ve kupalar sahiplerini buldu.

Küçükler futsalda 2.olan Cumhuriyet Ortaokulu ve şampiyon olan Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu’na madalya ve kupalarını Kındam Spor Salonu Amiri Gülseren Kılıç verdi.

Mucur’da Basketbol çalışmaları devam ediyor Mucur’da Basketbol çalışmaları devam ediyor

Madalya ve kupa töreninin ardından dereceye giren takımlar, idareciler ve beden eğiti öğretmenleri Kındam Spor Salonu’nda günün anısına hatıra fotoğrafı çekindiler.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü