2022-2023 Eğitim, Öğretim yılı Okul sporları faaliyet raporunda yer alan Küçükler Futbol İl birinciliği bugün oynanacak olan maçlarla başlıyor.

Bu sene toplam 6 okulun katılımıyla başlayacak olan Küçükler futbola A grubundanCumhuriyet Ortaokulu, Cacabey Ortaokulu, Abdulkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Ortaokulu, B grubundan ise Prof. Dr.Erol Güngör Ortaokulu, Şehit Ömer Halis Demir İmam Hatip Orta Okulu, Özel Kırşehir Ortaokulu katılıyor.

Bugün saat 11.00’da 2 Nolu Sentetik sahasında A grubunda Cumhuriyet Ortaokulu ile Cacabey Ortaokulu karşı karşıya gelecek. A grubunda ilk maçı ise Abdulkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Ortaokulu bay geçecek.

Günün ikinci ve son maçında ise saat 14.00’da yine 2 No’lu sentetik sahasında B grubunda Prof. Dr.Erol Güngör Ortaokulu ile Şehit Ömer Halis Demir İmam Hatip Orta Okulu karşılaşacak. B grubunda Özel Kırşehir Ortaokulu ilk maçı bay olarak geçiyor.

YILDIZLAR FUTBOL HAFTAYA START ALIYOR

Küçükler futbolun bugün başlamasının ardından Okul sporları İl temsilciliğinden yapılan açıklamada Yıldız Erkekler futbol grup il birinciliği ise 13 Mart Pazartesi günü oynanacak olan maçlarla start alıyor.

Cacabey Ortaokulu, Prof. Dr.Erol Güngör Ortaokulu, Abdulkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Öğretmen H.Aydemir Hürriyet Ortaokulu, Özel Kırşehir Ortaokulu’nun katılımıyla birlikte toplam 5 okul şampiyonluk için sahaya çıkacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)