İlimiz Aşıkpaşa Mahallesi Dr. İsmail Yağız Caddesi’nde faaliyet gösteren Kozmo Center Güzellik Merkezi Kırşehirlilere hizmette 1. yılını devirdi.

Kozmo Center Güzellik Merkezi’nde, Cilt Bakımı; Cyrstal Peeling, Vampir Face, Enzim Peel, Hydrfacial, Medikal Temizlik,Lazer Epilasyon, Kalıcı Makyaj; Microblading, Pudralama Kaş, Kirpik Lifting, Dudak Renklendirme, Gözaltı Mezoterapisi, Saç Mezoterapisi ve daha peç çok işlem Uzman Estetisyenler Burcu Ünlü ve Ayşe Ünlü tarafından uygulanıyor.

İşletme SahibiUzman Estetiysen Burcu Ünlü, “Bir Kırşehirli olarak hemşehrilerime hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Önceliğimiz insan sağlığı. Yapılmayacak işlemi sırf para kazanmak için “Yaparız” demiyoruz. Her danışanımıza en uygun işlemi belirleyip, uzman ellerde ve hijyenik bir ortamda uyguluyoruz.

Hizmette 1. yılımızı doldurmamızdan dolayı tüm uygulamalarımızda kampanya yapmıştık, Kırşehirlilerden gelen yoğun ilgi nedeniyle kampanyamızı 14 Şubat’a kadar uzattık.

Şehitler ile depremde hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu Şehitler ile depremde hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu

Kırşehirli hemşehrilerimiz kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için 0544 545 38 16 numaralı telefondan ve sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirler.” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)