Kaliteli eğitimi ile adından sıkça söz ettiren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, çevre illerdeki lise adayı öğrencilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

22 Mayıs 2023 tarihinde Kozaklı Anadolu Lisesi öğrencileri üniversitemize bir ziyaret gerçekleştirdi. 30 öğrenci ve iki rehber öğretmenden oluşan heyet, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için üniversitemizi gezdi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği personelleri eşliğinde Eğitim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Mühendislik-Mimarlık Fakültesini gezen öğrenciler, fakültelerin bölümleri hakkında fikir sahibi oldular.

Son olarak Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Ahi Evran Kongre ve Kültür Merkezini ziyaret eden öğrenciler, üniversitemizin kültürel ve sosyal faaliyetleri ile akademik gelişimi hakkında da detaylı bilgilendirildiler.

Kaman Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Türkiye finallerine yükseldi Kaman Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Türkiye finallerine yükseldi

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ni yakından tanıma fırsatı bulan öğrenciler, üniversite tercihlerinde Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin listenin başında olacağını belirttiler.  (HABER MERKEZİ)