Tarihinde ilk defa Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan Minik Kramponlar’da Pazar günü Bağbaşı Tesislerinde oynayacakları Yeşil Kamanspor maçı hazırlıkları devam ediyor.

2 No’lu Sentetik sahasında yapılan antrenman öncesinde Gazetemizin Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulunan Minik Kramponlar Spor Kulübü Antrenörü Mustafa Koçak hedeflerinin lige renk katmak olduğunu belirtti.

Koçak yaptığı açıklamada, “Öncelikle 2023-2024 Futbol Sezonu tüm takımlara hayırlı olmasını diliyorum. Sakatlığın kavganın, gürültünün vede en önemlisi hakem hatalarının az olduğu bir sezon olmasını diliyorum. Bilindiği üzere biz geçmiş yıllarda altyapı faaliyetleri gösteren bir spor kulüptük. Bu sene ilk defa amatör lige katılma kararı aldık. Elimizde yetiştirdiğimiz, yıllardır bizimle birlikte olan sporcularımıza bir hedef takım olması açısında arkadaşlarımızla bir araya gelerek A takım kurma kararı aldı. Kendi futbol okulumuzdan yetiştirdiğimiz oyuncular ve takımda ağabeylik yapacak birkaç oyuncu ile birlikte Pazar günü ilk sınavımıza çıkacağız. İnşallah takımımız için hayırlısı olur. İlerleyen süreçte doğru işler yapmadığımızı biz de böylelikle görmüş olacağız. Ben tekrar 2023-2024 Futbol Sezonu tüm takımlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

KOÇAK, KIRŞEHİR ÇİĞDEM’E KONUŞTU KOÇAK, KIRŞEHİR ÇİĞDEM’E KONUŞTU

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)