Kırşehir, Serik maçı Vartemel’in! Kırşehir, Serik maçı Vartemel’in!

 

Teknik Direktör Ahmet Duman, farklı yenilgiyi değerlendirdi:

 “Kocaelispor’dan puan

alamadığımız için üzgünüz

 

TFF 2’nci Lig Kırmızı grupta haftayı puansız kapatan Kırşehirspor’daTeknik Direktörü Ahmet Duman Kocaelispor maçı sonrası basın mensuplarına açıklamamada bulundu.

Kocaelispor’u aldığı galibiyetten dolayı kutlayan Ahmet Duman farklı kaybettikleri iççin ve puan alamadıkları için üzgün olduklarını açıkladı.

Son iki maçı kazanarak bir seri yakaladıklarını belirten Duman, “İki haftalık iyi gidişimiz vardı. Çok iyi durumdaydık.  Kocaeli konum olarak bu grubun en zor deplâsmanı. Gerçekten seyirci desteği muhteşemdi. Takım üzerinde baskı oluşturuyor. Bu galibiyetten dolayı Kocaelispor’u kutluyorum. Kırşehir olarak mütevazı takımız. Mütevazı bütçeyle yola çıktık. Bu deplâsmana gelirken de Kocaelispor’u iyi analiz ettik ama duran topları ve kornerleri iyi kullanıyorlar. Önlemlerini almıştık ama maalesef çalıştığımız yerden golü kalemizde gördük. Oyunu çirkinleştirmemeye, iyi futbol oynamaya ve taraftara güzel maç izletmeye çalıştık. İyi oynamak istiyoruz. Zaman zaman iyi işler de yaptık. İlk yarı 1-0 olduktan sonra yüzde yüz kaçırdık. Maçın kırılma anıydı. Kocaelispor’u öyle durumlarda yakalamak istiyorduk, yakaladık ama değerlendiremedik. İkinci golün de ofsayt olduğunu düşünüyorum. Yapacak bir şey yok. Maç bitti, Kocaelispor kazandı. Biz kendi açımızdan puan alamadığımız için üzgünüz. Önümüzdeki haftanın maçına hazırlanacağız. Kendimize güveniyoruz. Bundan sonra ligi en iyi yerde bitirmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (HABER: SALİH HANÇER)