Kırşehir'de 15 yıldır kız öğrencilerehuzurlu ve mutlu bir ortamda konaklama hizmeti veren Begonya Apart misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Atatürk Caddesi’nde 64 kişilik kapasitesiyle yalnızca bayanlara yönelik hizmet veren Begonya Apart adeta ev konforunda bulunuyor.

BegondaApart'ınSahibi Bekir Yalçınkaya, babasından devraldığı apartını eksiksiz ve modern bir şekilde kız öğrencilere hizmet vermeyedevam ettiğini belirterek gazetemiz "Kırşehir Çiğdem"eşunları şöyledi:

Polis memuru erkek arkadaşını öldüren kadına müebbet hapis istemi Polis memuru erkek arkadaşını öldüren kadına müebbet hapis istemi

"15 yıldır babamdan öğrendiğim bilgi ve tecrübeyle apart işletmesini ben devan ettiriyorum. Apartımızda genelde öğrenciler kalıyor. Onlara evlerini aratmamak adına elimizden gelen tüm imkânları sunmaya çalışıyoruz. Tek kişilik ve çift kişilik odalarımızın yanı sıra üç, dört kişilik odalarımızda var. Kim nasıl isterse o şekilde yardımcı oluyoruz. Bir evde ihtiyacınız olacak her şey bütün odalarımızda mevcut. Bunların yanı sıra oda hizmetimizde var.  Herhangi bir şey bozulup, kırıldığında anında müdahale ederek sorunu çözümlüyoruz. Apart girişinde 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti sağlayan görevli arkadaşlarımız var.”  (HABER: FAHRETTİN TOKER)