TFF 2.Lig, Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Kırşehirspor’un uzun lig maratonunda ki rakiplerinden olan Zonguldakspor, Serik Belediyespor ve Kırklarelispor, hafta sonu oynadıkları karşılaşmaların ardından, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından cezalara çaptırıldı.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 14.09.2023 tarih ve 6 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

***ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.’nin, 10.09.2023 tarihinde oynanan ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.-ESENLER EROKSPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

***SERİK BELEDİYESPOR Kulübünün, 10.09.2023 tarihinde oynanan SERİK BELEDİYESPOR–BİTEXEN VAN SPOR FK TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, stadyumda yer alan koltukların numaralandırılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

***WEECOİNS KIRKLARELİSPOR Kulübünün, 10.09.2023 tarihinde oynanan WEECOİNS KIRKLARELİSPOR-HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, stadyumda yer alan koltukların uygun şekilde numaralandırılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına karar verildi.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

KIRŞEHİR VAR MI? KIRŞEHİR VAR MI?