YENİ sezonda TFF 3.Ligi’nde mücadele edecek olan Kırşehirspor’da Futbol Akademisi kursuna gençler büyük ilgi gösteriyor.

Kırşehirspor’da altyapıya yönelik çalışmalarda aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Futbol Okuluna kayıtlar devam ederken, antrenmanlar, Güneykent tesislerinde gerçekleşiyor.

Haftanın belirli günlerinde yaş gruplarını ayırarak çalışmalarını sürdüren yeşil-beyazlı ekip, geleceğin futbolcularını çıkarmak adına kollarını sıvadı.

TFF, 2.ve 3.Lig’deki kulüpler için bir araya geldi TFF, 2.ve 3.Lig’deki kulüpler için bir araya geldi

Futbol Akademisini Antrenör Hacı Ahmet Çelik, Hüseyin Doğan çalıştırırken, Ogün Arslan ise Futbol Okulu Genel Koordinatörlüğünü yapıyor.

 ‘Kırşehir Çiğdem’e açıklamalarda bulunan Kırşehirspor Futbol Akademisi Antrenörü Hacı Ahmet Çelik, “Güneykent Tesisinde Cumartesi, Pazar ve hafta içi belirli günlerde çalışmalarımız son derece verimli geçiyor. Buraya gelen öğrencilerimizle birere bir ilgilenerek onların spor dünyasında yer almaları için elimizden geleni yapıyoruz. Burada ki asıl hedefimiz futbolu olmalarının yanlarında topluma faydalı bireyler olmaları, çevresine faydalı kişiler olmaları için yoğun bir çaba içindeyiz. Futbol akademimizde eğitim gören öğrencilerimizden yetenekli olanları alt yaş kategorilerine lisanslarını çıkararak futbolla tanışmalarını sağlıyoruz. İnşallah her biri Türk futboluna faydalı sporcular olur” açıklamasında bulundu.

Öte yandan, Kırşehirspor Futbol Akademisi hakkında bilgi almak için Ogün Arslan'ı 0 553 930 08 40 numaradan arayıp kurs hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Muhabir: Fahrettin Toker