Henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat, Ekrem Al şehirden ayrıldı…

KIRŞEHİRSPOR’DA HOCA

BELİRSİZLİĞİ SÜRÜYOR

Taraftarlar: “Kırşehirspor’a gelecek ismin daha genç, başarıya aç bir hocanın olmasından yanayız…”

TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) 2.Lig, Beyaz Grup’ta mücadele eden ve kümede kalma savaşı veren Kırşehirspor’un Zonguldakspor’la oynadığı karşılaşmanın ardından Teknik Direktör Ekrem Al, hakeme yönelik hareketlerinden dolayı PFDK tarafından 8 maç ceza almasının ardından yeşil-beyazlı ekipte Teknik Direktör arayışları devam ediyor.

Şehirden ayrılan Ekrem Al’ın yokluğunda antrenmanlara yardımcı hocalar nezdinde devam ediyor.

Sezona Ahmet Duman’la devam etme kararı alan ve Duman ile yolların ayrılmasının ardından takımın başına geçen Ekrem Al, yeşil-beyazlı ekiple 11 maça çıkarken, 11 maçta 4 galibiyet aldı.

Son oynanan Zonguldakspor maçı sonrası 8 maç ceza alan ve takım başında 8 müsabakaya çıkamayacak olan Al, istifasını yönetime sundu.

Yönetim istifasını kabul ederken, resmi sayfalardan henüz istifa ettiğine dair açıklamalar çıkmadı.

Basketbol 3x3’te Cacabey farkı… Basketbol 3x3’te Cacabey farkı…

Artık hoca konusunda hata yapılmamasını isteyen Kırşehirsporlu taraftarlar, takıma fayda sağlayacak genç, başarıya aç, 2.Ligi iyi bilen, oyuncu havuzu geniş olabilen bir hocayla anlaşılması gerektiğini söylediler.

Yönetimde artık hoca konusunda ince eleyip sık dokurken, kendilerini başarıya sürükleyecek hocayla anlaşmak istediklerine vurgu yaparken, hoca arayışlarını da hızlandırdıklarını belirttiler.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)