Seher Başkan’dan

AK Parti Kırşehir İl başkanı Seher Ünsal, TFF 2. Lig, Kırmızı Grup ekiplerinden Kırşehirspor Kulübü’nü ziyaret ederek, yöneticilere ve takıma başarılar diledi.

 AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Demir ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Güneykent tesislerine gelen Başkan Seher Ünsal’ı kulüp Başkanı Çağatay Han Torun ile yönetim kurulu üyesi Battal Dulkadir karşıladı.

Başkan Torun, yeşil-beyazlı ekibin son durumu hakkında bilgiler verirken, Kırşehirspor’a Kırşehir Belediyesi ile Başkan Selahattin Ekicioğlu’nun dışında kimsenin maddi bir destek ve katkı bulunmadığını, kendilerinin de tüm imkânları kullanarak Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etmesi için çaba harcadıklarını söyledi.

  Başkan Seher Ünsal, Kırşehirspor’un her zaman yanında olacaklarını, bundan sonra fırsat buldukça maçlarına da geleceklerini belirterek yöneticilere başarılar diledi.

Ardından yeşil-beyazlı ekibin futbolcularına tatlı ikram eden Başkan Ünsal, futbolculara Kırşehirspor’un önümüzdeki maçlarda daha iyi sonuç alması için başarı dileğinde bulundu.

Bu arada Kırşehirspor Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dulkadir, Kırşehir FK’nın yönetimde bulunan 3-5 kişinin fedakârlığı ile hiçbir başarıya ulaşamayacağına dikkat çekti.

Ramazan Dulkadir, “Türkiye liglerinde Kırşehirimizin adını başarıyla duyuran, herkesin gurur duyduğu bir takımımız var. Kayseri, Konya ve Sivas’ın dışında 2. Lig’te takımı olan kaç il var. Herkes bu takımın kıymetini bilip maddi ve manevi desteğini esirgememeli diye düşünüyorum. Memleketimizin tek takımının Türkiye liglerinde kalıcı ve başarılı olması için başta kulüp başkanımız Çağatay Han Torun başta olmak üzere yönetimde yer alan bizler çaba harcıyoruz, gücümüz yettiğinde katkı sunmaya gayret ediyoruz” dedi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

 DEVA Partisi’nin yöneticileri mavi yelekleriyle sahaya iniyor  DEVA Partisi’nin yöneticileri mavi yelekleriyle sahaya iniyor