7 Takımın, çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U12 Gençler Ligi’nde Pazartesi, Salı ve Perşembe günü oynanan 3 karşılaşmanın ardından sona erdi.

Ligin 3.Haftasının tamamlanmasının ardından 40 Şehirgücüspor, Minik Kramponlar ve Kırşehirspor haftayı kayıpsız geçti.

Gençlikspor’un maç yapmadan bay olarak geçtiği U12 Gençler Ligi’nin 3.Haftasının açılış maçında 40 Şehirgücüspor, Öz40Spor Kulübü’nü 3-0’la geçerek ilk galibiyetini alırken, yine 3-0’lık skorla Muvurgücüspor’u yenen Minik Kramponlar’da 3 puanla tanıştı.

3.Haftanın kapanış maçında lider Kırşehirspor, Ömer Halis Demir Spor Kulübü’nü 4-0’la geçerek 3’te 3 yaparak 9 puanla liderliğini sürdürdü.

KIRŞEHİR’DE SARI-KIRMIZI COŞKUSU KIRŞEHİR’DE SARI-KIRMIZI COŞKUSU

U12 Gençler Ligi’nde 4.Hafta 4 Mayıs Cumartesi ve 5 Mayıs Pazar günü oynanacak olan birbirinden zorlu 3 karşılaşmayla devam edilecek.

Minik Kramponların maç yapmadan bay olarak geçeceği 4.Haftanın açılış maçında Cumartesi günü saat 16.30’da Gençlikspor ile Öz40Spor Kulübü karşı karşıya gelecek.

Bu maçın hemen ardından saat 17.45’te Kırşehirspor ile Mucurgücüspor, Pazar günü saat 16.00’da ise 40 Şehirgücüspor, Ömer Halis Demirspor Kulübü ile karşılaşacak.

Maçların tamamı 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)