6 TAKIMIN 4 devreli lig usulüne göre mücadele edileceği Bölgesel Gelişim U17 Ligi’nde 2023-2024 Futbol heyecanı yarın oynanacak olan 3 karşılaşmayla başlıyor.

Amatör Küme’de 4 maç oynanacak Amatör Küme’de 4 maç oynanacak

Bu sezon ilimizi U17 kategorisinde temsil edecek olan Kırşehirspor, Gelişim Ligi 4.Grup’ta Çorumspor, Ispartaspor, Uşakspor, Tarsus İdmanyurdu ve Karaman Futbol Kulübü ile 4 devreli lig usulüne göre mücadele edecek.

Ligde heyecan Cumartesi günü oynanacak olan 3 karşılaşmayla başlıyor. Kırşehirli gençlerimiz, ligin ilk haftasında deplasmanda Karaman Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek. Karaman Organize Futbol Sahası’nda oynanacak olan karşılaşma saat 15.00’da başlayacak.

Karaman Futbol Kulübü ile Kırşehirspor arasında oynanacak olan karşılaşma dışında grupta 2 karşılaşma daha oynanacak. Haftanın diğer maçlarında Uşakspor sahasında Çorumspor’u konuk edecek. 15.00’da başlayacak olan karşılaşma Huzurkent Altyapı Tesisleri’ndeki oynanacak.

Haftanın kapanış maçında Tarsus İdmanyurdu ile Ispartaspor karşı karşıya gelecek. 27 Aralık Stadı’ndaki karşılaşma yine 15.00’da başlayacak.

HAKEMLER AÇIKLANDI

Karaman FK’nınKırşehirspor ile oynayacağı maçın hakemi açıklandı. TFF’nin resmi sayfasından yapılan açıklamada 90 dakikayı Karaman bölgesi hakemlerinden Ömer Aşkar yönetecek.

Ömer Aşkar’ın yardımcılıklarını ise yine Karaman bölgesinden Metehan Tunç, Hüseyin Ulaş, Kerem Çınar yapacak. Adem Türkmen ise karşılaşmaya gözlemci olarak atandı.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)