40 Şehirügücü, U14’te şampiyon 40 Şehirügücü, U14’te şampiyon

          2. LİG’TE mücadele eden ve ilk yarıyı 18 puanla 15'inci sırada bitiren Kırşehirspor'un 10 gün süren Antalya kampı tamamlandı.  Yeşil-beyazlı ekibimiz ligin ikinci yarısına 2 Ocak Pazartesi gününden itibaren kendi tesislerinde hazırlanmaya başladı.

          Kırşehir Belediyespor Teknik Direktör Ahmet Duman, Antalya'da 10 gün süren kampın oldukça verimli geçtiğini, takımın eksikliklerini gidermek için her türlü çalışmayı yaptıklarını açıkladı.

          Takımın eksik mevkilerine yönetimin gerekli transferleri yapmak için çaba harcadıklarını belirten Ahmet Hoca, hedeflerinin ligin ikinci yarısına en az sorun ve sıkıntı ile gireceklerini ifade etti.

          İkinci yarıda yükselişe geçerek başlamak istediklerini belirten Teknik Direktör Ahmet Duman, “Biz işimize bakıyoruz. Gerçekten takımımız bu grubun iyi ekiplerinden birisi ama pek çok şanssızlık yaşadığını biliyoruz. Umarız ikinci yarıda bu şanssızlıkları fazla yaşamayız ve alacağımız güzel sonuçlarla layık olduğumuz yere geliriz. Antalya kampımızı tamamlayarak Kırşehir'e döndük. Yeni yıl dolayısıyla futbolcularımıza iki gün izin verdik ve 2 Ocak Pazartesi gününden itibaren Güneykent tesislerinde lig hazırlıklarımıza kaldığımız yerden devam etmeye başladık” ifadelerine yer verdi.

          Bu arada Kırşehirspor Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte takımın eksik mevkilerine gerekli takviyeleri yapmak için yoğun bir çalışma yapıyor. 

          Kastamonuspor'da forma giyen stoper Faruk Öcal ile 1,5 yıllık sözle imzalayan yeşil-beyazlı temsilcimiz bir kaleci, bir stoper, iki sağ ve sol açık futbolcuyu kadrosuna katmak istiyor. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)