Yeşil-beyazlılar, Gençlikspor’dan sonra Öz40Spor’u da mağlup etti

Kırşehirspor doludizgin: 5-0

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

KIRŞEHİRSPOR (U12): İsmail Arda Yılmaz**, Enes Kerem Ayaz**, Ahmet Çoban**, Kemal Seyfi**, Utku Kaan Baltacı**, Ömer Öztürk**, Berhan Altuntaş**, Enes Kayra Karahan**, Sedat Kır**, Cafer Keleş**, Yavuz Selim**, Selim Akdeniz**, Zeki Eymen Kaplan**, Ömer Kaan Baran**, Ahmet Ceylan**

ANTRENÖR: Serdar Urgan

YÖNETİCİ: Ogün Arslan

ÖZ40SPOR KULÜBÜ (U12): Kerem Demir**, Emirhan Güzel**, Erdem Altıntop**, İlke Ektiner**, Emir Aras Akbaş**, Kayra Ataman**, Hükmet Efe Köysüren**, Himmet Efe Çavuş**, Güney Fırat Şahin**, Ömer Koçak**, Mesut Şimşek**, Göktürk Adalı**, Furkan Akbulut**

ANTRENÖR: Gürkan Alkan, Yakup Özköroğlu

KAÇN PENALTI: Dk.14 Berhan Altuntaş (Kırşehirspor)

GOLLER: Dk.9,20 Utku Kaan Baltacı, Dk.16,32 Ömer Öztürk, Dk.46 Ahmet Çoban (Kırşehirspor)

U12 GENÇLER Ligi’nin 2.Haftasının açılış maçında ilk maçında Gençlikspor’u yenerek sezona galibiyetle başlayan Kırşehirspor, ile Öz40 Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Karşılaşmadan 5-0’lık net bir skorla galip ayrılan Kırşehirspor 6 puanla liderliğini sürdürdü.

Ahi Evran Anadolu Lisesi erkek voleybolda 2’nci oldu Ahi Evran Anadolu Lisesi erkek voleybolda 2’nci oldu

2 No’lu Sentetik Sahası’nda oynanan ve Murat Yağlı’nın tek hakem olarak yönettiği maça etkili başlayan Kırşehirspor, 9.dakikada Utku Kaan’ın golüyle 1-0 öne geçti.

Karşılaşmanın 14.dakikada Kırşehirspor Berhan ile penaltı atışından yararlanamazken, 16.dakikada Ömer Öztürk skoru 2-0 yaptı.

Oyunda ve skorda üstünlüğünü tamamen eline alan Kırşehirspor, 20.dakikada Utku ile bir gol daha bularak soyunma odasına 3-0 önde girdi.

Mücadelenin 2.yarısında etkili futbolunu devam ettiren Kırşehirspor, 32.dakikada Ömer Öztürk, 46.dakikada ise Ahmet Çoban’ın golüyle skoru 5-0’a getirdi.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Kırşehirspor, Öz40Spor Kulübü’nü 5-0 mağlup ederek liderliğini sürdürdü.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)