TFF 2.Lig, Beyaz Grup’ta Pazar günü kendi sahasında Bucaspor’u konuk edecek olan Kırşehirspor’da zorlu karşılaşmanın hazırlıkları devam ediyor. Yeşil-beyazlı ekibimiz, Bucaspor’u yenerek evindeki 2.galibiyetini alıp, alt sıralarda kurtulmak istiyor.

Haftayı Bursaspor deplasmanında aldığı 3-1’lik galibiyetle kapatarak büyük bir moral bulan Kırşehirspor, Pazar günü evinde oynayacağı Bucaspor maçının hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Yeşil-beyazlı temsilcimiz, Bucaspor maçı hazırlıkları çerçevesinde Güneykent tesisinde Teknik Direktör Ekrem Al yönetiminde yaptığı taktik çalışmayla sürdürdü.

Güneykent tesisinde yapılan antrenman öncesi Teknik Direktör Ekrem Al öğrencilerine, Bursaspor karşısında alınan galibiyetten dolayı tebrik ederken, Bursa maçını unutmalarını ve sadece Bucaspor maçına motive olmalarını istedi

Kırşehirspor, haftayı bay olarak geçiyor Kırşehirspor, haftayı bay olarak geçiyor

Ekrem Al’ın konuşmalarının ardından takım, ısınma hareketleriyle başladığı antrenmana daha sonra 5’e 2 top kapma ile devam etti.

Dar alanda kısa paslaşma yapan yeşil-beyazlı ekibimiz daha sonra çift kale maçla antrenman sona erdi.

Kırşehirspor, Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde konuk edeceği Bucaspor maçının hazırlıklarına Güneykent tesisinde yapacağı çalışmayla sürdürecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)