Ankara’da faaliyet gösteren Kırşehirliler Vakfı yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları TBMM’de görev yapan Kırşehirli milletvekillerini ziyaret ettiler.

Kırşehirliler Vakfı Ankara’da faaliyetlerini sürdürerek Kırşehir’e ve Kırşehirlilere fayda sağlaması noktasında birçok etkinlik düzenliyor. En son binlerce Kırşehirlinin katılımıyla Neşet Ertaş’ı anma gecesi düzenleyen Kırşehirliler Vakfı, Kültür Sanat ve Şiir Geceleri, aylık Ahi Pilavı etkinlikleri ile Ankara’da Kırşehirliler rüzgârı estirmeye devam etti.

Kırşehirliler Vakfı yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları TBMM’de görev yapan Kırşehirli milletvekillerini ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında Genel Kurul Salonu'nu Mustafa Kendirli, Yıldırım Kaya, Hacı Turan eşliğinde gezen gençler, burada Meclis'in tarihi ve işleyişi hakkında bilgi aldılar.

Meclis giriş katında konferans salonunda gerçekleşen söyleşide gençleri misafir eden

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, “Her zaman dediğimiz gibi bizlerin tecrübesi, gençlerimizin enerjisi Türkiye’nin güvencesidir. Gençlerimizle bir arada olmak enerjimize enerji katıyor. Kırşehirliler Vakfı heyeti ve gençlik kollarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan ise “Ankara Kırşehirliler Vakfı Yönetimini ve Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları’nı TBMM’de misafir ettik. Her zaman gençlerimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.  Ankara Milletvekili olsam da Kırşehir’in gelişmesi, istihdamın artırılması açısından hizmetlerimiz devam etmektedir” diye konuştu.

AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün de “Kırşehirliler Vakfı Başkanı Sn. Tuncay Tekay ve yönetimi ile Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kollarını TBMM’de misafir ederek değerlendirmelerde bulunduk. Gençlik Kollarında bulunan 14 Tıp öğrencimizle tekrar buluşmak istiyoruz. Ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim“ dedi.

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, “Kırşehirliler Vakfı Başkanı Sn. Tuncay Tekay, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları ile TBMM’de buluştuk.  Değerli Başkanımıza, vakıf yöneticilerimize ve gençlerimize ziyaretleri için sonsuz teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Kırşehir'de kaçak telefon aksesuarı operasyonu Kırşehir'de kaçak telefon aksesuarı operasyonu

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ise “Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Tuncay Tekay, yönetim kurulu üyeler ve Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kollarının TBMM’de ziyarete gelmeleri bizleri mutlu etti. Ziyaretimize gelen gençlerimizin ülke gündemini yakinen takip ettiklerini görmek ve ayrıca her birinin geleceği dair parlak fikirlerini dinlemek şahsımı umutlandırdı ve onurlandırıldı. Kırşehirliler Vakfımıza, gençlerimiz ile bizleri buluşturduğu bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Kırşehirli olmak ayrıcalıklıdır, büyük Kırşehir ailemizin bir ferdi olmaktan her zaman onur ve gurur duyuyorum” diye konuştu.

YILIN FOTOĞRAFI

TBMM’de görev yapan Kırşehirli Milletvekilleri Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları ile aynı karede birlik beraberlik mesajı verdi. Meclis binasında olmaktan ötürü çok mutlu ve heyecanlı olduklarını dile getiren gençler, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’nin gençleri restaurantta misafir etmesinden sonra program sona erdi. (HABER MERKEZİ)