Kırşehirliler Vakfı Başkanı Tuncay Tekay, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları ile iş insanları Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret ederek başarılar dilediler.

Kırşehirliler Vakfı Başkanı Tuncay Tekay, ziyarette yaptığı açıklamada, Ankara’da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı da ziyaret ettiklerini de belirten Başkan Tekay,  düzenledikleri Besmeç Gecesi Programıyla gençleri ve köy derneklerini buluşturduklarını ifade etti.

“Besmeç Gecesi” geleneğini tanıtmak ve köy derneklerini bir araya getirmek amacıyla düzenlenen etkinliğinin büyük ilgi gördüğünü belirten Başkan Tekay, 11 Mayıs’ta da Ankara’da Anneler Günü etkinliği düzenlediklerini söyledi.

Başkan Tekay, Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen Kırşehirli Köy Dernekleri arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nın da 18 Mayıs 2024 tarihinde başlayacağını ifade etti.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Kırşehirliler Vakfı Başkanı Tuncay Tekay, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları ile iş insanlarına teşekkür etti ve “Hemşehrilerimiz bize 5 yıl daha bu görevi verdi. Biz de onları asla mahcup etmemek için daha çok çalışarak, halkımıza en iyi hizmetleri getireceğiz”  diye konuştu. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

1.Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği sona erdi 1.Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği sona erdi