Kısa bir süre önce yapılan görev değişikliğiyle Kırşehirliler Vakfı Kırşehir Şubesi yeni Başkanı Deniz Özgür Demir, "Kırşehir Çiğdem" gazetesini ve internet haber sitesini ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Kırşehir'de oluşturulan yeni yönetimi ve çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

CANLI HAY­VAN PA­ZA­RI BU­GÜN­DEN İTİBAREN AÇIK OLA­CAK... CANLI HAY­VAN PA­ZA­RI BU­GÜN­DEN İTİBAREN AÇIK OLA­CAK...

Kırşehir'de yeni bir başkan yönetim oluşturarak proje ve çalışmalara hız kazandıran Kırşehirliler Vakfı, yeni başkanını Deniz Özgür Demir olarak belirledi. Başkan Demir göreve geldiği günden itibaren hızlı bir başlangıç yaparak yönetimini oluşturdu ve yapılması gereken projeler hakkında kadrosuyla bir toplantı gerçekleştirerek Kırşehir için neler yapılabilir? konusunda istişarelerde bulundu.

Yapılan toplantının ardından ziyaretlere hız kazandıran Kırşehirliler Vakfı Kırşehir Şube Başkanı Deniz Özgür Demir, Kırşehir Çiğdem'in sahiplerinden Salih Güner'i ziyaret ederek projelerinden bahsetti.

Başkan Demir, "Bizim tek bir derdimiz vardır, o da Kırşehir. Memleketimiz için gerek istihdam, gerekse eğitim olsun, bir vakfın üzerine düşen ne ise Kırşehirliler Şubesi olarak yapmaya hazırız. Memleketimizin hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak, koşul ve şart gözetmeden çalışmalarımızı yürütmeye hazırız. Güçlü kadromuz ile birlikte aldığımız bu yolda tek bir hedefimiz vardır, o da Kırşehir'dir" dedi.

Kırşehir Çiğdem'in sahiplerinden Salih Güner ise Kırşehirliler Vakfı'nın yeni başkanı Deniz Özgür Demir ve yönetimine başarı dileklerinde bulundu.

Muhabir: FAHRETTİN TOKER