Yeni Kırşehir Devlet Hastanesi  Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Yeni Kırşehir Devlet Hastanesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Kırşehir Belediyesi 2. Kitap Günleri’nin açtığı Kitap Günleri’ne halkın ilgisi devam ediyor.

Cacabey Meydanı’nda açılan Kırşehir Belediyesi 2. Kitap Günleri’ne katılan Kırşehirli Yazarlarımızın standı da yoğun ilgi ile karşılaşıyor.

Fuara katılan Kırşehirli yazarlarımızdan Zeynep Nur Küçük, Emin Salman ve Davut İzol’un yanı sıra Kırşehirli yazarlarımız, Hakim Murat Bahadır, Çerkez Bozdağ, Ömer Tutsun, Ceyhun Can Soykan, Özgür Bozkuş’un açtığı stantlarda kitap satışları da devam ediyor.

Yazarımız Davut İzol, böyle bir kitap Günleri düzenlediği için Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na ve ekibine teşekkür etti.

İçimdeki Yalnızlığım adında bir kitabı bulunan, İzol, “Kırşehir Belediyesi’nin öncülüğünde açılan ve geleneksel hale getirilen 2. Kitap Günleri Kırşehir için büyük bir kazanç. Fuarın açılmasında emeği geçen başta Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bir Kırşehirli ve bir kadın olarak böylesine güzel bir organizasyonda yer almak çok gurur verici. Tüm Kırşehirlileri Kitap Günleri’ne ve standımıza davet ediyoruz” dedi.

Kırşehir Belediyesinin düzdenlediği 2. Kitap Günleri’ne emekli öğretmen Çerkez Bozdağ, Deli Yeşil, Ölümü 5 Geçe, Misket Kızı Rüyası, Yarasanın Tüyleri, 1-2-3, Buzul Kuşuna Çağrı, Masum Hatalar, Yangılarda Üşümek kitaplarıyla katılıyor.

Ulupınar köyünden emekli öğretmen-yazar Ömer Tutsun ise Almina, Gabarda Açan Çiçekler, Gökeklitepenin Tılsımı, Hikaye Ağacı, Ceyhun Can Soykan Velhasıl Aşk, Özgür Bozkuş da Bilinmezlikten Gizeme Robirahizm kitaplarıyla katılıyor. (HABER:  ÇİĞDEM SÖNMEZ)