İZMİR’DE düzenlenen Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda Kırşehirli sporcular yine büyük bir başarı elde ederek göğsümüzü kabarttılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacıosmanoğlu'nu tebrik etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacıosmanoğlu'nu tebrik etti

54 kg’da Türkiye Şampiyonu olan Seher Kocabey, 38 kg’da Türkiye 3.’sü Gamze Akyüz ve 44 kg’da Türkiye 3.’sü Nisa Demir, Avrupa Şampiyonalarında Kırşehir ve Türkiye’yi temsil etme hakkına sahip olmalarının ardından genç sporculara en büyük destek Kırşehir'den geldi. Türk bayrağını Avrupa semalarında dalgalandırmak için başarıda sınır tanımayan Kırşehir’in yıldızlarına destek için Ejderoğlu Altın ve Döviz A.Ş sahipleri Mehmet Zaman ve Osman Zaman sponsor olarak genç sporcuların yanında oldular. Mehmet Zaman, yaptığı açıklamada, "Genç sporcularımıza destek olmak bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Onların başarılarıyla Kırşehir'in adını dünyaya duyurmak istiyoruz. Kırşehir'in adını Türkiye'ye ve yurt dışında simgeleyen sporcularımızın yanında olmaya devam edeceğiz " dedi.

Kırşehir spor dalında ismini dünyaya duyururken, Kırşehir’in önde gelen iş adamları Mehmet Zaman ve Osman Zaman kardeşler Avrupa şampiyonluğunda sınır tanımayan genç sporcuların her daim yanlarında olacaklarını belirttiler. Osman Zaman, "Avrupa Şampiyonası'nda genç sporcularımızın yanında olmak bizim için bir onurdur. Başarılarının devamını diliyoruz" ifadesini kullandı.

Muhabir: Fahrettin Toker