KIRŞEHİRSPOR’UN, hafta arası maçında kendi sahasında konuk ettiği ve 1-1 berabere kaldığı Adıyamanspor maçının ardından genç oyuncularımız 2.yarıda sahne aldı.

Ligden düşmesi kesinleşen Kırşehirspor’da Adıyaman maçın 2. yarısında genç oyunculardan Şenol Sürüm 55’inci Arda Kurt ve Eser Koçak 62’nci dakikalarda oyuna girmesiyle maçta yeşil-beyazlılar daha hareketli oldu ve golü bularak mağlup durumdan beraberliği kurtardı.

Genç oyuncuların performansı ise tam not aldı. Spor otoriteleri olarak kalan maçlarda kiralık oyuncular yerine Kırşehirsporun öz kaynağı oyuncuların daha faydalı olacağı kanaati oluştu.

ŞENOL SÜRÜM KİMDİR?

30 Mayıs 2005 yılında Kırşehir’de dünyaya gelen Şenol futbola 2017 yılında Gençlikspor’da başladı. 1 yıl Gençlikspor forması giyen genç oyuncu son 5 yıldır Kırşehirspor’da yer alıyor.

Şenol Sürüm’ün TFF kayıtlarına göre, Akademi U15 Ligi’nde 32 maçta 1 gol, Akademi U19 Ligi’nde 9 maçta 1 gol, TFF 2.Ligi’nde 8 maç, Türkiye Kupasında ise 1 maçta forma giydi.

ESER KOÇAK KİMDİR?

Sıddık Demir, Gençlik kupasının sahibi oldu Sıddık Demir, Gençlik kupasının sahibi oldu

Kırşehirspor’un genç futbolcusu Eser Koçak, 19 Kasım 2005 yılında Kırşehir’de dünyaya geldi. Genç futbolcu Şenol Sürüm gibi futbola 2017 yılında Gençlikspor’da başladı ve Gençlikspor’un ardından son 5 sezondur Kırşehirspor forması giyiyor.

Eser Koçak’ın TFF kayıtlarına göre Akademi U15 Ligi’nde 33 maçta 2 gol, Akademi U19 Ligi’nde 15 maçta 4 gol, TFF 2.Ligi’nde ise 4 maçta forma giydi.

ARDA KURT KİMDİR?

28 Mart 2008 yılında Kırşehir’de dünyaya gelen Arda Kurt, 2019 yılında yeşil-beyazlı takımla birlikte aktif futbolculuk kariyerine başlarken, son 5 sezondur ise Kırşehirspor forması giyiyor.

Arda Kurt’un TFF kayıtlarına gire Akademi U17 Ligi’nde 16 maçta 5 gol, TFF 2.Ligi’nde ise 1 karşılaşmada görev yaptı.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)