Kırşehirli emekli eğitimci, gazetemiz köşe yazarlarından Asım Atabey, geçirdiği beyin kanaması sonucu tedavi gördüğü Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde vefat etti.

Kırıkkale’de uzun yıllar sınıf öğretmeni olarak görev yapan ve bu ilde TÖB-DER ve CHP’de il başkanlığı görevlerinde bulunan Asım Atabey, geçtiğimiz günlerde Özbağ beldesindeki bir yakınının cenazesine katılmak için geldiği Kırşehir’de beyin kanaması geçirmişti.

Yaklaşık bir hafta Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Asım Atabey bütün çabalara rağmen kurtarılamayarak 79 yaşında hayata gözlerini yumdu.

“Özbağ Kasabası’nın Dünü-Bugünü ve Yarını” adında bir kitabı bulunan, Kırıkkale ile gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”de çeşitli konularda yazılar kaleme alan Asım Atabey’in cenazesi bugün Özbağ beldesi, Örcün Camiinde ikindi namazına müteakiben kılınacak namazın ardından toprağa verilecek.

KIRŞEHİR’DE KONUT VE İŞYERİ KİRALARININ YANINA VARILMIYOR!   KIRŞEHİR’DE KONUT VE İŞYERİ KİRALARININ YANINA VARILMIYOR!  

“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)