Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından Kırşehir’e gelen depremzedelerin yaraları Özel Musa Gül Hastanesi tarafından uzman hekim kadrosu ile tedavileri yapılıyor.

Kahramanmaraşlı depremzede Mehmet Su,böbrek taşı şikâyeti ile Özel Musa Gül Hastanesine başvurdu ve Başhekim Genel Cerrahi Op.Dr. Ziya Ekici tarafından tedavisi yapılarak sağlığına kavuştu.

Hasta Mehmet Su, yaptığı açıklamada, ”Sağlık sorunlarım vardı, tedavim için daha önceden bulunduğum ilde birçok kez sağlık kuruluşlarına başvurdum,serum ve ağrı kesiciler ile bu zamana kadar bekletildim. Kırşehir’e geldiğimde ise Özel Musa Gül Hastanesi  Başhekimi Genel Cerrahi Op.Dr. Ziya Ekici hocamızın uyguladığı tedavi sayesinde eski sağlığıma kavuştum. Her şeyden önemlisi;  Özel Musa Gül Hastanesi’ne geldiğimde gördüğüm ilgi ve alaka beni oldukça mutlu etti. Tüm çalışanların hastalara olan sevgi dolu yaklaşımları yakınlıklar psikolojik olarak çöküş yaşadığımız bu günlerde bizleri hayata bağlıyor.Hastalarına özel olduklarını hissettiren ve yaşadığımız travmayı unutturan Musa Gül Hastanesine bir kez daha en kalbi duygularım ile teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek duygularını dile getirdi. (HABER MERKEZİ)