“Hemşehrilerimin sorunlarına çare olmak için bu yola çıktım” “Hemşehrilerimin sorunlarına çare olmak için bu yola çıktım”

Kırşehir'in sevilen İş İnsanı Aydın Atabey, MHP'den İl Genel Meclis Üyeliği'ne aday adayı oldu. Aydın Atabey, Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık ve DHA, AA ve İHA muhabirleriyle bir araya geldi.
Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, MHP Kırşehir İl Genel Meclis Üyeliği'ne aday adaylığını duyuran Aydın Atabey'e çıkmış olduğu bu yolda başarılar diledi.
Aydın Atabey ise gerçekleştirdiği ziyarette "Bu şehir bizim, bu memleket bizim. Her bir karışına hizmet etmek için çıkmış olduğumuz bu yolda rabbim bizleri utandırmasın. Kırşehir'i, köylerini ve halkın problemlerini biliyorum. Problemlere çözüm üretmek için halkımızn desteğiyle MHP İl Genel Meclis Üyeliği'ne aday adayı oldum. İnşallah hayırlısıyla hemşehrilerime hizmet etme yarışında mücadele ederim" ifadelerini kullandı.
Gerçekleşen ziyaret, DHA Muhabiri Fahrettin Toker, İHA Muhabiri Enderhan Öz ve AA Muhabiri Serkan Güner'in de bulunduğu ziyarette karşılıklı fikir alışverişi ile devam etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)