Geçtiğimiz günlerde AK Parti’den Kırşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olan Şaban Çelik dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.

EPDK Başkanlığına 4. kez Mustafa Yılmaz atandı EPDK Başkanlığına 4. kez Mustafa Yılmaz atandı

Geçen dönemde AK Parti’den İl Genel Meclis Başkanlığı yapan ve bu süre içinde İl Özel İdaresi’nin imkanlarını il genelinde tüm köylerde kullanılmasını sağlayan, halkla kurduğu diyalogla herkesin sevgi ve sevgisini kazanan Şaban Çelik, gazetemiz imtiyaz sahibi Salih Güner’le bir süre sohbet etti.

Şaban Çelik, “Partimizin kuruluşundan bugüne kadar her kademesinde yer aldım ve verilen her görevi yerine getirerek partimi en iyi şekilde temsil ettim. Hemşehrilerimden gelen istek ve talep üzerine Kırşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldum.  Şehrimizin bütün sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Partim bana bu görevi verir ve hemşehrilerim de oylarıyla Kırşehir Belediye Başkanlığı’na seçilirsem bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da memleketim Kırşehir’e bıkmadan usanmadan hizmet etmeye devam edeceğim.  Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, halkımızdan alacağımız desteklerle azim ve aşkla çalışacağıma bütün hemşehrilerimin inanmasını istiyorum” diye konuştu. (HABER: FAHRETTİN TOKER)