AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Ali Öz, yapacağı çalışmaları anlattı:

 

“KIRŞEHİR’İ YATIRIM MERKEZİ HALİNE GETİREREK GÖÇ VEREN DEĞİL, GÖÇ ALAN BİR ŞEHİR OLACAĞIZ”

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için geri sayım devam ederken, Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan MÜSİAD’ın Eski Başkanı Ömer Ali Öz, “Kadirşinas hemşerilerimizin teveccühüyle Milletvekili seçilmem halinde şehrimizi yatırımla, üretimle ve istihdamla taçlandırarak bölgemizin yükselen yıldızı haline getireceğiz” dedi.

“ANADOLU’YA İRFAN SAÇAN YUNUS’UN, AHİ EVRAN’NIN VE HACI BEKTAŞ’IN TORUNLARI HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK”

Seçim çalışması için gittiği her yerde halkın teveccühü ile karşılaşan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Ali Öz, Anadolu’ya irfan saçan Yunus’un Emre’nin,  Ahi Evran Veli’nin ve Hacı Bektaş Veli’nin torunları her şeyin en güzeline layık olduğuna dikkat çekerek, “ MÜSİAD başkanlığımda Kırşehir’e yatırım gelmesi, üretim ve istihdamın artmasına yönelik ciddi çalışmalar yaptık. Nihayetinde bakanlıkça Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi genişleme kararı alındı. Rabbim bana sizlere vekil olmayı nasip ederse bu çalışmaları yatırımla üretimle istihdamla taçlandırıp Kırşehir’imizi bölgenin yükselen yıldızı haline getireceğiz. Ankara ile Kayseri arasında sıkışmışlıktan kurtaracağız” diye konuştu.

 “ÇİFTÇİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ"

Turizminin gelişmesine yönelik çalışmaları, kültürel faaliyetleri ve sportif faaliyetleri sonuna kadar destekleyerek şehrim vitrinini yenileyeceklerine dikkat çeken Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Ali Öz, “Tarım ve hayvancılıkta bölgemiz potansiyelini çok iyi biliyoruz. Ürünlerimizi katma değerli ürünler halinde pazarlanması için entegre tesislerle altyapı çalışmalarını tamamlayarak çiftçimizin yüzünü güldüreceğiz. Bölgemizde Jeotermal ihtisas organize sanayi bölgesi oluşturulması için yoğun gayret göstereceğiz. Şehrimiz tarımsal üretimini katma değerli hale getirip ihracatını sağlayacak altyapıyı kuracağız. Tarımsal ihracatla ülke ekonomisine katkı sunan şehirlerarasına sokacağız” şekline donuştu.

“BİZ MEMLEKET DERTLİSİ İNSANLARIZ “

Bütün enerjisini hizmet etmek için kullanacağını ifade eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Ali Öz şunları söyledi:

“Biz memleket dertlisi insanlarız. Talip olduğumuz şey makam değil sizlere hizmetkârlıktır. Bütün enerjimi, gücümü dinamizmimi sizlere hizmet için harcayacağımdan emin olun. Bu memlekete çivi çakmış destek sağlamış yaşayan veya ahirete intikal etmiş olan herkesten Allah razı olsun.” (HABER MERKEZİ)